baner-wydarzenia-online

PRODUKUJEMY WYDARZENIA ONLINE

Czy wydarzenia online takie jak webinar, konferencja online mogą stanowić atrakcyjną alternatywę dla wydarzeń offline? Jak najbardziej! Z ankiety przeprowadzonej w 2023 roku przez PTPM-Medycyna XXI wśród lekarzy wynika, że przedstawiciele tego zawodu zdecydowanie preferują udział online w wydarzeniach. Komfortową realizację takich wydarzeń gwarantują dedykowane i profesjonalne warunki produkcji, a przede wszystkim zdjęcie z organizatora i ekspertów ciężaru obsługi technicznej. Sprawdź, jak robimy to w naszym studiu produkcyjno-eventowym. 

WEBINARIA

DEBATY ONLINE

KONFERENCJE ONLINE

KONGRESY ONLINE

SZKOLENIA ONLINE

KONFERENCJE WYNIKOWE

EVENTY ONLINE

WYDARZENIA KORPORACYJNE

NA JAKI EFEKT MOŻESZ LICZYĆ?

Zobacz przykłady wydarzeń online zrealizowanych w naszym studiu green screen

JAK REALIZUJEMY WYDARZENIA ONLINE?

GREEN SCREEN STUDIO 300 m²

W pełni wyposażone w sprzęt 4K i tracking: 5 kamer (kamera ruchoma), mikser 8K, rekordery, mikroporty, oświetlenie. Możliwość ustawienia dwóch planów. Widownia w układzie amfiteatralnym. Zapewniamy obsługę techniczną.

GREEN SCREEN STUDIO 70 m²

W pełni wyposażone w 5 kamer 4K, mikser 4K, oświetlenie, mikroporty. Produkcja formatów do 3 osób, szkoleń medialnych i równoległych ścieżek na konferencjach.

WIRTUALNE STUDIO

Tworzenie wirtualnych przestrzeni to nieodłączny element produkcji w studiu green screen. Na efekt WOW składa się wiele czynników. Jeśli chcesz wyróżnić się i podkreślić profesjonalizm marki, to TVIP jest odpowiednim partnerem do realizacji tego celu.

EKIPA TECHNICZNA

Zapewniamy pełną obsługę techniczną każdej produkcji: kierownika produkcji, reżysera, operatorów, realizatora wizji, dźwiękowca, inżyniera studia, makijażystki.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJI

Posiadamy własną infrastrukturę serwerów strumieniowych kolokowanych w Data Center Atman w Warszawie. Dostarczamy również dedykowane serwery strumieniowe do transmisji w wewnętrznych sieciach korporacyjnych. Studio wyposażone jest w dwa niezależne łącza światłowodowe klasy biznes.

STREFA GOŚCI

Designerska, elegancka i chilloutowa - tak można opisać przestrzeń urządzoną w stylu soft loft w której można napić się pysznej kawy, zrelaksować przy muzyce lub przygotować do prezentacji.

LANDING PAGE WYDARZENIA

Strona rejestracji na wydarzenie z automatyczną wysyłką maili do uczestników. Formularz rejestracji zgodny z RODO.

DODATKOWE ELEMENTY TRANSMISJI

Zdalne połączenia z prelegentami z innych lokalizacji, streaming w wysokiej jakości (na ekrany kinowe), czat z moderacją pytań wyświetlanych w studiu, sonda, statystyki streamingu generowane na żywo podczas wydarzenia.

AUTORSKI CATERING

Zapewniamy autorski catering dla prelegentów i gości wydarzenia. Propozycje dań zdrowych, pysznych i podanych w efektowny sposób.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

STREFA WIEDZY

Zgłębiamy dla Ciebie tajniki produkcji. Zapraszamy do oglądania!