baner-bgs-2

CO PRODUKUJEMY W STUDIU GREEN SCREEN?

Studio green screen to nieograniczone możliwości produkcji! Dzięki wykorzystaniu technologii Unreal Engine wszystko co wirtualne wygląda bardzo realistycznie i efektownie. Zapewniamy kompleksową produkcję i wsparcie na każdym jej etapie. Specjalizujemy się w produkcji formatów eksperckich - webinaria, rozmowy i debaty, programy telewizyjne, pigułki wiedzy, kursy i szkolenia, a także wydarzenia online i hybrydowe.

KURSY I SZKOLENIA

WYSTĄPIENIA Z PREZENTACJĄ 3D

DEBATY

POWER SPEECH

WYWIADY

PIGUŁKI WIEDZY

KOMUNIKATY

CUSTOMER SUCCESS STORY

PREZENTACJE RAPORTU

PREZENTACJE PRODUKTU

ONBOARDING VIDEO

PORADNIKI

NA JAKI EFEKT MOŻESZ LICZYĆ?

Zobacz przykłady produkcji zrealizowanych w naszym studiu green screen

JAK PRODUKUJEMY?

GREEN SCREEN STUDIO 300 m²

W pełni wyposażone w sprzęt 4K i tracking: 5 kamer (kamera ruchoma), mikser 8K, rekordery, mikroporty, oświetlenie. Możliwość ustawienia dwóch planów. Widownia w układzie amfiteatralnym. Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną.

GREEN SCREEN STUDIO 70 m²

Wyposażone w 5 kamer 4K, mikser 4K, oświetlenie, mikroporty. Produkcja formatów do 3 osób, szkoleń medialnych i równoległych ścieżek na konferencjach.

WIRTUALNE STUDIO

Tworzenie wirtualnych przestrzeni to nieodłączny element produkcji w studiu green screen. Na efekt WOW składa się wiele czynników - a my je znamy. Jeśli chcesz wyróżnić się i podkreślić profesjonalizm marki, to TVIP jest odpowiednim partnerem do realizacji tego celu.

EKIPA TECHNICZNA

Zapewniamy pełną obsługę techniczną każdej produkcji: kierownika produkcji, reżysera (jeśli jest wymagany), operatorów, realizatora wizji, dźwiękowca, inżyniera studia, makijażystki.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSMISJI

Posiadamy własną infrastrukturę serwerów strumieniowych kolokowanych w Data Center Atman w Warszawie. Dostarczamy również dedykowane serwery strumieniowe do transmisji w wewnętrznych sieciach korporacyjnych. Studio wyposażone jest w dwa niezależne łącza światłowodowe klasy biznes.

STREFA GOŚCI

Designerska, elegancka i chilloutowa - tak można opisać przestrzeń urządzoną w stylu soft loft w której można napić się pysznej kawy, zrelaksować przy muzyce lub przygotować do prezentacji.

LANDING PAGE WYDARZENIA

Strona rejestracji na wydarzenie z automatyczną wysyłką maili do uczestników. Formularz rejestracji zgodny z RODO.

DODATKOWE ELEMENTY TRANSMISJI

Zdalne połączenia z prelegentami z innych lokalizacji, streaming w wysokiej jakości (na ekrany kinowe), czat z moderacją pytań wyświetlanych w studiu, sonda, statystyki streamingu generowane na żywo podczas wydarzenia.

AUTORSKI CATERING

Zapewniamy autorski catering dla prelegentów i gości wydarzenia. Propozycje dań zdrowych, pysznych i podanych w efektowny sposób.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?