baner-hybryda

ORGANIZUJEMY EVENTY HYBRYDOWE

Eventy hybrydowe to nowy rodzaj wydarzeń będących połączeniem wydarzenia offline z wydarzeniem online. W formule hybrydowej można zrealizować praktycznie każde wydarzenie, a w szczególności konferencje, debaty, szkolenia, spotkania korporacyjne/ z klientami / inwestorami.

Jeśli Twoja publiczność to w przeważającej liczbie odbiorcy online, to warto skupić uwagę na aspektach produkcyjnych i streamingowych - to od nich zależy powodzenie i zasięg wydarzenia. Zamiast przenosić produkcję z transmisją do sal konferencyjnych, możesz zorganizować całe wydarzenie w nowoczesnej i oryginalnej przestrzeni studia telewizyjnego.

Studio produkcyjno-eventowe TVIP to 300 m² powierzchni wyposażonej w widownię w układzie amfiteatralnym z klimatycznym oświetleniem oraz dodatkową strefą cateringową urządzoną w standardzie premium.

Zorganizuj wydarzenie hybrydowe w oryginalnym miejscu - kreatywnej przestrzeni, która już na wejściu zrobi na gościach niesamowite wrażenie!

KONFERENCJE HYBRYDOWE Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI

DEBATY ONLINE Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI

SZKOLENIA ONLINE Z UCZESTNIKAMI W STUDIU

PROGRAMY TELEWIZYJNE Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI

WYDARZENIA KORPORACYJNE Z OBECNOŚCIĄ GOŚCI NA WIDOWNI

SPOTKANIA INTEGRACYJNE

KONFERENCJE WYNIKÓW Z UDZIAŁEM DZIENNIKARZY W STUDIU

EVENTY HYBRYDOWE

NA JAKI EFEKT MOŻESZ LICZYĆ?

JAK ORGANIZUJEMY EVENTY HYBRYDOWE?

STUDIO 300 m² Z WIDOWNIĄ

W pełni wyposażone w sprzęt 4K i tracking: 5 kamer (kamera ruchoma), mikser 8K, rekordery, mikroporty, oświetlenie. Możliwość ustawienia dwóch planów. Widownia 30 os. w układzie amfiteatralnym, możliwość powiększenia o kolejne 20 os.

STUDIO 70 m²

Mniejsze studio można wykorzystać: do realizacji drugiej równoległej ścieżki wydarzenia, jako strefę rozrywki np. 3D, przestrzeń wystawienniczą (np. z wirtualnymi stoiskami), miejsce spotkań, dedykowaną strefę dla prelegentów.

STREFA GOŚCI

Przestrzeń urządzona w stylu soft loft w której podczas wydarzenia serwowany jest catering, a goście mogą oddać się rozmowom przy pysznej kawy, albo zrelaksować przy muzyce i lampce wina.

STREFA VIP

Znajduje się na antresoli w dużym studiu. Podczas wydarzeń służy głównie osobom występującym, ale może się sprawdzić jako przestrzeń do kameralnych spotkań.

TRANSMISJA ONLINE

Transmisje to nasza specjalność, podobnie jak tworzenie realistycznych wirtualnych przestrzeni. Nasz streaming jest bezpieczny - posiadamy własną infrastrukturę serwerów strumieniowych kolokowanych w Data Center Atman w Warszawie. Studio wyposażone jest w dwa niezależne łącza światłowodowe klasy biznes. Zapewniamy pełną obsługę techniczną każdej produkcji.

AUTORSKI CATERING

To nieodłączny element każdego wydarzenia. Ale u nas jest inaczej! Serwujemy autorskie menu - zdrowo, smacznie i efektownie. Lubimy zaskakiwać, ale zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klienta.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI?

STREFA WIEDZY

Zgłębiamy dla Ciebie tajniki produkcji. Zapraszamy do oglądania!