Honorata

HONORATA GAWLAS

CEO

Od 17 lat kieruje TVIP. Absolwentka Polonistyki (Uniwersytet Jagielloński), Katedry Fortepianu (Akademia Muzyczna w Krakowie) i Zarządzania (studia MBA na Franklin University/WSB). Dążenie do perfekcji i potrzeba tworzenia "wykonów" wysokiej jakości została wpojona jej podczas 17 lat edukacji muzycznej, a dzisiaj stanowi podstawę prowadzonego przez nią biznesu. Zaprojektowała wystrój każdego studia TVIP i jedną z jej ulubionych funkcji w firmie jest rola dyrektora kreatywnego.

Dominik

DOMINIK TWARDOWSKI

CTO

Dostarcza rozwiązania i rozwiązuje problemy - te trudne od razu, a niemożliwe po chwili. Pomysłodawca i autor rozwiązań TVIP z zakresu streamingu, aplikacji webowych i platform serwerowych. Absolwent Elektrotechniki na Politechnice Krakowskiej i Zarządzania postprodukcją w Łódzkiej Szkole Filmowej. Wieszcz Linuxa i czystego kodu. Inżynier - pasjonat. Prywatnie, kiedy wyjdzie z zawodowego matrixa, zgłębia tajemnice światów sci-fi.

Kasia

KATARZYNA SZUMOWSKA

Account Director

Odpowiada za kontakty z klientami i koordynację projektów w TVIP. Wspiera klientów w planowaniu i przygotowaniu wydarzeń. Ogarnia chaos i panuje nad timingiem. Od 18 lat związana z produkcją wideo. Studiowała Reżyserię i Kierownictwo Produkcji Filmowej na warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji. Lubi się uczyć i podejmować nowe wyzwania. Prywatnie miłośniczka motoryzacji, sztuki kulinarnej, podróży i buldogów francuskich.

Wydarzenia online i hybrydowe produkujemy tak, aby zachwycały publiczność jak i samych ekspertów.

Zachwyt Klientów jest naszym standardem.

Brylant-Polskiej-Gospodarki-2022 koło-2
Gepard-Biznesu-STATUETKA-2022-200x120
Mocna-Firma-Godna-Zaufania-2022-graficzne-zlote
Efektywna-Firma-2022-2

WYDARZENIA ONLINE

Konferencje online, webinaria, spotkania online z pracownikami, klientami, partnerami, inwestorami. Produkcja wydarzeń online w studiu TVIP to:

  • wsparcie na każdym etapie realizacji - doradzamy w zakresie scenariusza wydarzenia i wirtualnego studia, przygotowujemy do wystąpienia przed kamerą, zarządzamy produkcją i opiekujemy się osobami występującymi i gośćmi
  • pełna obsługa techniczna - zapewniamy wykwalifikowany zespół realizatorów wizji, specjalistów streamingu, operatorów, dźwiękowców, kierowników produkcji, wizażystek
  • nowoczesne studio green screen wyposażone w najwyższej jakości sprzęt
  • zawsze miłą atmosferę pracy i partnerskie relacje    

WYDARZENIA HYBRYDOWE

Jeśli zastanawiasz się, czy studio green screen może być miejscem na event, to nasza przestrzeń jest dowodem na oryginalne i kreatywne łączenie świata wirtualnego z rzeczywistym. 

Obecność widowni w studiu wpływa na flow występujących, którzy mówią do żywej publiczności, a streaming z przekazem z efektownego wirtualnego studia idzie w świat nawet do kilku tysięcy odbiorców online.

Przygotowaliśmy pomysły na uatrakcyjnienie wydarzeń hybrydowych z publicznością w studiu oraz zwiększenie zaangażowania wśród odbiorców online.

SZKOLENIA MEDIALNE

Jeśli już chcesz stanąć przed kamerą lub publicznością, to ważne, żebyś to zrobił dobrze. Wtedy będziesz wysłuchany i zrozumiany. Nawet najlepsza oprawa graficzna i jakość techniczna produkcji nie pomogą, jeśli zabraknie umiejętności pracy z kamerą, czy prowadzenia prezentacji, rozmowy przed publicznością.

Właśnie tego wszystkiego uczymy podczas szkoleń medialnych prowadzonych w TVIP - w warunkach w jakich przyjdzie Ci występować w telewizji, w studiach, salach z publicznością. Nasi trenerzy to wieloletni praktycy telewizyjni i estradowi, którzy sprawią, że po jednym dniu warsztatów poznasz swoje drugie JA - Twoje medialne oblicze!   

STUDIO GREEN SCREEN

Co można nagrać w studiu green screen?

  • programy telewizyjne
  • wywiady, debaty
  • pigułki wiedzy
  • kursy i szkolenia
  • poradniki
  • prezentacje produktu i raportu

Dlaczego produkować w studiu green screen?

Dysponujemy potencjałem kreatywno-technicznym, który umożliwia nam produkcję nie tylko na najwyższym poziomie technicznym, ale wsparcie w procesie projektowania contentu i tworzenia adekwatnej oprawy graficznej służącej podkreśleniu profesjonalizmu marki, eksperta i osiągnięciu założonych celów projektu. 

Zespół

Posiadamy kompetencje łączące rozumienie potrzeb marketingu B2B, komunikacji i rozwoju pracowników ze zdolnością projektowania wideo. Nasz zespół tworzą osoby z ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu produkcją, realizacją live streamingów, a także operatorzy, montażyści, graficy.

Zasoby

600 m² powierzchni w doskonałej lokalizacji (Al. Krakowska 110/114/B25) z bezpłatnym strzeżonym parkingiem. Dwa studia green screen wyposażone w sprzęt umożliwiający produkcję na najwyższym poziomie w komfortowych warunkach:

Studio 1 z widownią (30-50 miejsc) - realizacja wydarzeń hybrydowych i dużych produkcji jak debata na 10 osób, realizacja nawet na trzy plany.

Studio 2 - realizacja małych produkcji i szkoleń medialnych

Strefa gości - designerska przestrzeń dla klientów i uczestników wydarzeń zaprojektowana w stylu soft loft.

Serwery strumieniowe - posiadamy własną infrastrukturę serwerów strumieniowych kolokowanych w Data Center Atman w Warszawie. Obsługujemy live streamingi w kilku jakościach do 5000 slotów (jednoczesnych oglądających)

Doświadczenie

17 lat pracy w środowisku dużych marek, instytucji kultury i organizacji rządowych. Rocznie realizujemy ponad 300 produkcji. Wiemy, że nasza praca ma strategiczny wpływ na wyniki pracy i wizerunek naszych Klientów. Dlatego często jesteśmy pierwsi na polskim rynku w wykorzystaniu najnowszych narzędzi i technologii obrazowania.

MEDspot.tv

Platforma edukacyjna dla lekarzy i profesjonalistów branży medycznej: www.medspot.tv