CEO TVIP

HONORATA GAWLAS

CEO

Od 16 lat kieruje TVIP. Absolwentka Polonistyki (Uniwersytet Jagielloński), Katedry Fortepianu (Akademia Muzyczna w Krakowie) i Zarządzania (studia MBA na Franklin University/WSB). Dążenie do perfekcji i potrzeba tworzenia "wykonów" wysokiej jakości została wpojona jej podczas 17 lat edukacji muzycznej, a dzisiaj stanowi podstawę prowadzonego przez nią biznesu. Zaprojektowała wystrój każdego studia TVIP i jedną z jej ulubionych funkcji w firmie jest rola dyrektora kreatywnego.

CTO TVIP

DOMINIK TWARDOWSKI

CTO

Dostarcza rozwiązania i rozwiązuje problemy - te trudne od razu, a niemożliwe po chwili. Pomysłodawca i autor rozwiązań TVIP z zakresu streamingu, aplikacji webowych i platform serwerowych. Absolwent Elektrotechniki na Politechnice Krakowskiej i Zarządzania postprodukcją w Łódzkiej Szkole Filmowej. Wieszcz Linuxa i czystego kodu. Inżynier - pasjonat. Prywatnie, kiedy wyjdzie z zawodowego matrixa, zgłębia tajemnice światów sci-fi.

Account Director TVIP

KATARZYNA SZUMOWSKA

Account Director

Odpowiada za kontakty z klientami i koordynację projektów w TVIP. Wspiera klientów w planowaniu i przygotowaniu wydarzeń online. Ogarnia chaos i panuje nad timingiem. Od 18 lat związana z produkcją wideo. Studiowała Reżyserię i Kierownictwo Produkcji Filmowej na warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji. Lubi się uczyć i podejmować nowe wyzwania. Prywatnie miłośniczka motoryzacji, sztuki kulinarnej, podróży i buldogów francuskich.

Produkujemy wideo, które stawia człowieka na pierwszym planie. Tyle i aż tyle.

Nasze wsparcie, poza aspektami technicznymi, polega na wydobywaniu naturalności, budowaniu spójności i wiarygodności przekazu.

Zespół

Posiadamy kompetencje łączące rozumienie potrzeb marketingu B2B, komunikacji i rozwoju pracowników ze zdolnością projektowania wideo. Nasz zespół tworzą osoby z ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu produkcją, realizacją live streamingów, a także operatorzy, montażyści, graficy.

Zasoby

600 m² powierzchni w doskonałej lokalizacji (Al. Krakowska 110/114/B25) z bezpłatnym strzeżonym parkingiem. Dwa studia green screen wyposażone w sprzęt umożliwiający produkcję na najwyższym poziomie w komfortowych warunkach:

Studio 1 z widownią (30-50 miejsc) - realizacja wydarzeń hybrydowych i dużych produkcji jak debata na 10 osób, realizacja na dwa plany.

Studio 2 - realizacja małych produkcji i szkoleń medialnych

Strefa gości - designerska przestrzeń dla klientów i uczestników wydarzeń zaprojektowana w stylu soft loft.

Serwery strumieniowe - posiadamy własną infrastrukturę serwerów strumieniowych kolokowanych w Data Center Atman w Warszawie. Obsługujemy live streamingi w kilku jakościach do 5000 slotów (jednoczesnych oglądających)

Doświadczenie

16 lat pracy w środowisku dużych marek, instytucji kultury i organizacji rządowych. Rocznie realizujemy ponad 450 produkcji. Wiemy, że nasza praca ma strategiczny wpływ na wyniki pracy i wizerunek naszych Klientów. Dlatego często jesteśmy pierwsi na polskim rynku w wykorzystaniu najnowszych narzędzi i technologii obrazowania.

MEDspot.tv

Platforma edukacyjna dla lekarzy i profesjonalistów branży medycznej: www.medspot.tv