baner-szkolenia-medialne

SZKOLENIA MEDIALNE

Szkolenia medialne budują umiejętność występowania publicznego przed "żywą" publicznością, jak również przed kamerami i w studiu telewizyjnym. Czym się różni udział w szkoleniu prowadzonym w sali konferencyjnej od prowadzonego w studiu? EFEKTYWNOŚCIĄ! Uczestnicy szkolenia w studiu mają możliwość poćwiczyć wszystkie formy wystąpień: mówienie do kamery tzw. setka, z prompterem, z prezentacją, rozmowa, debata, prowadzenie webinaru i wydarzenia - studio pracuje w kilku planach.

Dla większości osób trema jest największym wyzwaniem. I właśnie studio jest najlepszym miejscem do zmierzenia się z nią. Uczestnicy wychodząc ze strefy komfortu (przestrzeni która jest biurowa lub hotelowa) mają  okazję popracować na swoich emocjach i przekonwertować wrogą tremę w sojusznika. Rezultaty zawsze zachwycają uczestników!

WYSTĄPIENIA PRZED KAMERĄ

WEBINARIA I WYDARZENIA ONLINE NA ŻYWO

SZTUKA ROZMOWY I PROWADZENIA DEBAT ONLINE

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE STACJONARNE

DLA PROWADZĄCYCH WYDARZENIA

DLA EKSPERTÓW WYSTĘPUJĄCYCH NA WYDARZENIACH

SKUTECZNA KOMUNIKACJA

ODPOWIADANIE NA TRUDNE PYTANIA DZIENNIKARZY

SZKOLENIA TECHNICZNE

PRODUKCJA WEBINARÓW I WIDEO

szkolenie dla korporacji

COACHING TECHNICZNY

dla produkujących webinaria i wideo

COACHING MEDIALNY

dla kierowników projektów wideo

NASI TRENERZY

ZORGANIZUJ SZKOLENIE W TVIP

STUDIO

Dwa w pełni wyposażone studia green screen o powierzchni 300 m² i 70 m² pozwalają przeprowadzić szkolenie w komfortowych i profesjonalnych warunkach. Wymarzona przestrzeń do ćwiczenia różnych form wystąpień: setek, rozmów, wystąpień z prezentacją, debat.

OBSŁUGA STUDIA

Podczas całego szkolenia uczestnikom towarzyszy ekipa techniczna, która realizuje na żywo każde wystąpienie. Dzięki temu uczestnicy otrzymują swoje nagrania po szkoleniu - bezcenną pamiątkę.

PROGRAM SZKOLENIA

Zawsze jest dostosowywany do potrzeb i oczekiwań Klienta. Program szkoleń zazwyczaj składa się z dwóch części - krótkiej teoretycznej i dłuższej praktycznej, podczas której uczestniczy nagrywają wystąpienie, następnie je oglądają z komentarzem trenera i ponownie nagrywają uwzględniając uwagi trenera.

TEORIA Z PRAKTYKĄ

Designerska, elegancka i chilloutowa - tak można opisać przestrzeń urządzoną w stylu soft loft w której szkolą nasi trenerzy. W tej komfortowej strefie prowadzona jest część teoretyczna szkolenia, omawiane są nagrania uczestników oraz serwowany jest catering - autorskie menu składane świeżo na miejscu.

RODZAJE SZKOLEŃ

Organizujemy szkolenia 1:1 oraz dedykowane szkolenia zamknięte dla grup do 7 osób.

CERTYFIKATY

Wystawiamy certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu. Każdy certyfikat jest podpisany przez trenera.

CO O NAS MÓWIĄ?

STREFA WIEDZY

Zgłębiamy dla Ciebie tajniki sztuki wystąpień i produkcji. Zapraszamy do oglądania!