SZKOLENIA MEDIALNE
WYSTĄPIENIA PRZED KAMERĄ
WEBINARIA I WYDARZENIA ONLINE NA ŻYWO
SZTUKA ROZMOWY I PROWADZENIA DEBAT ONLINE
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE STACJONARNE
DLA PROWADZĄCYCH WYDARZENIA
DLA EKSPERTÓW WYSTĘPUJĄCYCH NA WYDARZENIACH
SKUTECZNA KOMUNIKACJA
ODPOWIADANIE NA TRUDNE PYTANIA DZIENNIKARZY
SZKOLENIA TECHNICZNE
PRODUKCJA WEBINARÓW I WIDEO
szkolenie dla korporacji
COACHING TECHNICZNY
dla produkujących webinaria i wideo
COACHING MEDIALNY
dla kierowników projektów wideo
NASI TRENERZY

BEATA TADLA
dziennikarka, konferansjerka, trenerka, mówczyni motywacyjna, prezenterkaOrędowniczka pięknej polszczyzny. Zdobywczyni prestiżowego tytułu „Mistrz mowy polskiej”. Prowadzi poranny program Onet Rano. Od 1991 roku związana z mediami, początkowo z radiem, następnie z telewizją. Prowadziła główne programy informacyjne w największych stacjach telewizyjnych. W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP – Wiadomości oraz programów publicystycznych. Prowadziła programy informacyjne w telewizji NOWA.
Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim i SWPS. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie kształcenia głosu i mowy na Uniwersytecie SWPS. Zdobywczyni tytułu "Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów” oraz tytułu „Osobowość Roku 2018”.
Prowadzi gale, konferencje, wydarzenia medialne. Jako trenerka specjalizuje się w szkoleniach z prezentacji, wystąpień publicznych i medialnych, rozwijając zwłaszcza umiejętności wykorzystania głosu i sztukę retoryki, aby mówić pięknie i skutecznie. Uczy, jak skutecznie występować w mediach i jak wykorzystać je do własnych celów. Pogromczyni tremy.

MACIEJ ORŁOŚ
dziennikarz, prezenter, trenerDziennikarz, przez 25 lat prowadził Teleexpress i inne programy w TVP; prowadzi poranki w Radiu Nowy Świat; youtuber - autor i prowadzący program W Telegraficznym Skrócie, który jest emitowany na jego kanale na YT (210 tys subskrybcji) oraz na fanpage’u na FB (230 tys obserwujących); prowadzący eventy biznesowe; trener autoprezentacji i wystąpień publicznych, prowadzi szkolenia od 25 lat, autor książki „O sztuce wystąpień publicznych”.

MONIKA RICHARDSON
dziennikarka, trenerkaOd 1995-2019 roku dziennikarka w TVP2. Od wielu lat prowadzi gale, uroczystości telewizyjne, festiwale, konferencje prasowe, m.in., Festiwal w Sopocie, Złote Kaczki, Kryształowe Zwierciadła, Wiktory, Róże Gali, Sylwester w Dwójce, otwarcie największych na świecie targów turystyki ITB Berlin, konferencja Made in Poland w Berlinie, etc.
Laureatka nagród: Nagroda Klubu Publicystyki Międzynarodowej 2003, Europejski Ekran 2004, Telekamera 2005, Medal Europejski 2005, Trendy Elle 2005 w kategorii „Najbardziej stylowa osobowość telewizyjna”, nominowana do Wiktorów w latach 2004, 2005 i 2006.
Jest moderatorką konferencji biznesowych na szczeblu rządowym i w ramach struktur europejskich w krajach Morza Bałtyckiego, między innymi Business Development Forum (z siedzibą w Danii), dla którego prowadziła szczyt państw nadbałtyckich: w Helsinkach 2006, Tallinie 2007 i Kopenhadze 2008, oraz Globe Forum (z siedzibą w Szwecji), szczyt w Sztokholmie, od 2005 r., European Financial Congress, od 2011 r.
Jest trenerem biznesowym w zakresie sztuki prezentacji i autoprezentacji, oddychania przeponowego, emisji głosu, dykcji i poprawnej artykulacji.

JĘDRZEJ DUDKIEWICZ
reżyser, dziennikarz, trenerWspółpracę dziennikarską z Telewizją Polską rozpoczął w 1989 roku, jeszcze jako student filologii polskiej UW. Od tego czasu pracował jako dziennikarz, redaktor programów, wydawca, prezenter, scenarzysta, reżyser, autor projektów medialnych i wykładowca.
Zrealizował wiele cykli programowych, zarówno opartych na prostym i skutecznym pomyśle, jak i wykorzystujących bogate środki realizacyjne, z dziedziny publicystyki kulturalnej, publicystyki społecznej, muzyki, filmu, epidemiologii.
Jest autorem realizacji koncertów i widowisk artystycznych, bloków programowych realizowanych „na żywo”, reportaży i filmów dokumentalnych. Przez wiele lat współpracował (dziennikarz i wydawca) z magazynem kulturalnym „Pegaz”. Zainicjował w TVP S.A. akcję społeczną „Rzuć palenie razem z nami” i jako współautor całego projektu doprowadził do przeprowadzenia pierwszej w historii TVP S.A. akcji społecznej wykorzystującej media plan.
Współformatował i realizował „Notacje” – cykl obszernych archiwizowanych rozmów ze znanymi postaciami życia publicznego w Polsce. Reżyserował, pisał scenariusze i współtworzył „Czytajmy” – serię miniatur propagujących czytelnictwo, po raz pierwszy w historii TVP, emitowanych równocześnie na 6 antenach telewizji publicznej.
Reżyserował, tworzył koncepcje i współorganizował medialne konferencje prasowe i wydarzenia („Noc Muzeów w TVP SA”, Otwarcie Muzeum TVP). W ostatnich latach zrealizował (scenariusz, redakcja) i wyreżyserował ponad połowę spośród 64 odcinków teleturnieju krajoznawczego „Gra w Miasta” oraz współtworzył scenariusze i wydawał programy „Hala Odlotów” i cykl „Niedziela z...”.
Przez siedem sezonów współtworzy (scenariusz, redakcja, realizacja felietonów) i reżyseruje „Dolinę kreatywną” – projekt i program stypendialny dla młodych artystów, który był prezentowany na konferencji marketingowej EBU w Wenecji (2008) i na konferencji INPUT 2009. Właśnie na INPUT (Światowa Konferencja Telewizji Publicznych), jako jeden z dwóch Polaków w historii, pełnił trzykrotnie (Budapeszt, Warszawa, Seul) funkcję shop stewarda (selekcjonera programów, autora sesji tematycznych i prowadzącego w języku angielskim sesje i dyskusje).
Oprócz realizowania programów telewizyjnych jest wykładowcą i trenerem Akademii Telewizyjnej TVP S.A. (m. in. zajęcia z zakresu zachowania przed kamerą, komunikacji niewerbalnej, technik prowadzenia rozmowy, wystąpień medialnych, kreowania wizerunku) oraz analitykiem programowym (współpraca z Biurem Koordynacji Programowej TVP SA). Prowadzi zajęcia akademickie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym, Warszawskiej Szkole Reklamy i Społecznej Akademii Nauk.

DOMINIK TWARDOWSKI
specjalista w zakresie nowych technologii virtual productionProjektant i główny inżynier studia TVIP. Absolwent Elektrotechniki na Politechnice Krakowskiej i Zarządzania postprodukcją w Łódzkiej Szkole Filmowej. Prowadzi konsultacje i szkolenia w zakresie:
- projektowania i obsługi studia green screen
- zarządzania cyfrową postprodukcją filmową
- realizacji wizji w technologii green screen
- obsługi i konfiguracji mikserów wizyjnych sprzętowych i programowych
- projektowania i wdrażania systemów CDN do streamingu wideo

Maciej Orłoś - zaproszenie na szkolenie medialne

Monika Richardson - zaproszenie na szkolenie medialne

Jędrzej Dudkiewicz - zaproszenie na szkolenie medialne
ZORGANIZUJ SZKOLENIE W TVIP
STUDIO
Dwa w pełni wyposażone studia green screen o powierzchni 300 m² i 70 m² pozwalają przeprowadzić szkolenie w komfortowych i profesjonalnych warunkach. Wymarzona przestrzeń do ćwiczenia różnych form wystąpień: setek, rozmów, wystąpień z prezentacją, debat.
OBSŁUGA STUDIA
Podczas całego szkolenia uczestnikom towarzyszy ekipa techniczna, która realizuje na żywo każde wystąpienie. Dzięki temu uczestnicy otrzymują swoje nagrania po szkoleniu - bezcenną pamiątkę.
PROGRAM SZKOLENIA
Zawsze jest dostosowywany do potrzeb i oczekiwań Klienta. Program szkoleń zazwyczaj składa się z dwóch części - krótkiej teoretycznej i dłuższej praktycznej, podczas której uczestniczy nagrywają wystąpienie, następnie je oglądają z komentarzem trenera i ponownie nagrywają uwzględniając uwagi trenera.
TEORIA Z PRAKTYKĄ
Designerska, elegancka i chilloutowa - tak można opisać przestrzeń urządzoną w stylu soft loft w której szkolą nasi trenerzy. W tej komfortowej strefie prowadzona jest część teoretyczna szkolenia, omawiane są nagrania uczestników oraz serwowany jest catering - autorskie menu składane świeżo na miejscu.
RODZAJE SZKOLEŃ
Organizujemy szkolenia 1:1 oraz dedykowane szkolenia zamknięte dla grup do 7 osób.
CERTYFIKATY
Wystawiamy certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu. Każdy certyfikat jest podpisany przez trenera.
CO O NAS MÓWIĄ?
Uczestniczyłem w dwóch szkoleniach medialnych prowadzonych przez Jędrzeja Dudkiewicza w studiu TVIP. Szkolenie było prowadzone w formie warsztatu - nagrywaliśmy i omawialiśmy swoje wystąpienia przed kamerą. Ważną wartością szkolenia było przeprowadzenie go w profesjonalnym studiu z dostępem do technologii audio wizualnych wspierających wystąpienia publiczne. Dzięki temu poczuliśmy klimat prawdziwej produkcji live stream. Trener i zespół TVIP stworzyli niezwykłą atmosferę, co przełożyło się na otwartość i zaangażowanie w warsztatach wszystkich uczestników, a komfortowe warunki zdecydowanie podniosły skuteczność szkolenia.
Studio TVIP to idealne miejsce dla szkoleń medialnych. Uczestnicy wykonują ćwiczenia z wypowiedzi dla mediów w realnej, niezwykle profesjonalnej przestrzeni. Najnowsza technologia i profesjonalna obsługa plus świetna atmosfera - dzięki temu szkolenia mogą być maksymalnie skuteczne.
Maciej Orłoś - trener wystąpień publicznychSzkolenie z Maciejem Orłosiem w studiu TVIP, na miesiąc przed występem za żywo, było świetnym pomysłem. Możliwość oswojenia się z nowym miejscem, fachowe porady eksperta, próbne nagrania i konstruktywna informacja zwrotna, a wszystko to w przemiłej atmosferze, którą zawsze zapewniają pracownicy studia TVIP. Polecam wszystkim, zarówno tym, którzy po raz pierwszy mają wystąpić przed kamerami, jak i tym którzy mają już pewne doświadczenie.
Agnieszka Ciechanowska, Dyrektor Działu Controllingu, PORR S.A.Przez sześć miesięcy przeprowadzałam we współpracy i na zlecenie TVIP serię szkoleń dla kadry zarządzającej firmy Mars Polska sp z o.o. Było to niezwykłe doświadczenie, bo miałam okazję pracować indywidualnie z każdym uczestnikiem przez kilka godzin.
Dzięki korzystaniu z profesjonalnego studia TVIP z dyskretną, kompetentną obsługą, uczestnicy mieli poczucie komfortu i możliwość intensywnej, niezakłócanej niczym pracy nad własnym rozwojem.
Dzięki informacji zwrotnej, jaką otrzymałam od klienta wiem, że szkolenie było wysoko ocenione przez firmę. W dużej mierze jest to zasługa profesjonalizmu ekipy TVIP.
JAKIEGO SZKOLENIA POSZUKUJESZ? POROZMAWIAJMY!
tel. 794 700 307STREFA WIEDZY
Zgłębiamy dla Ciebie tajniki sztuki wystąpień i produkcji. Zapraszamy do oglądania!

Jak przygotować się do rozmowy przed kamerami?

Jak pokonać lęk przed kamerą?

Jak rozpocząć przygodę z kamerą?

Jak tworzyć wideo z eksperckimi treściami?

Czy trema może być usprawiedliwieniem słabego występu?

Jak zbudować wiarygodność w przekazie wideo?

Jak prowadzić rozmowę z ekspertem, który serwuje długie monotonne monologi?

Jak zabrać się do tworzenia kanału wideo?

Kiedy i jak używać promptera?

Co jest najważniejsze w storytellingu i scenariuszu?