Honorata_Gawlas-zdjecie

Honorata Gawlas

CEO

Od 15 lat kieruje domem produkcji TVIP. Ze wszystkich zawodowych obowiązków najbardziej ceni sobie bezpośrednią pracę z klientami w zakresie tworzenia strategii wideo i coachingu medialnego. W wolnych chwilach oddaje się pracy kreatywnej nad wirtualnymi tłami wykorzystywanymi następnie do produkcji na green boxie. Z wielką determinacją realizuje misję włączania wideo do komunikacji marketingowej, wewnętrznej i szkoleń swoich klientów. Absolwentka Polonistyki (Uniwersytet Jagielloński), Fortepianu (Akademia Muzyczna w Krakowie) i studiów MBA (Franklin University/WSB).

Dominik Twardowski

Dominik Twardowski

CTO

Dostarcza rozwiązania i rozwiązuje problemy - te trudne od razu, a niemożliwe po chwili. Pomysłodawca i autor rozwiązań TVIP z zakresu streamingu, aplikacji webowych i platform serwerowych. Absolwent Elektrotechniki na Politechnice Krakowskiej i Zarządzania postprodukcją w Łódzkiej Szkole Filmowej. Wieszcz Linuxa i czystego kodu. Inżynier - pasjonat. Prywatnie, kiedy wyjdzie z zawodowego matrixa, zgłębia tajemnice światów sci-fi.

Katarzyna Szumowska

Katarzyna Szumowska

Project Coordinator

Odpowiada za koordynację projektów w TVIP. Z energią i entuzjazmem podejmuje każde wyzwanie. Lubi mówić dużo i często. Nie wyobraża sobie życia bez kontaktu z ludźmi. Empatia to jej drugie imię. Ogarnia chaos i panuje nad timingiem. Od 13 lat związana z produkcją i postprodukcją wideo. Studiowała Reżyserię i Kierownictwo Produkcji Filmowej na warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji. Lubi się uczyć i podejmować nowe wyzwania. Prywatnie miłośniczka sztuk walki, motoryzacji i sportów ekstremalnych.

Komponujemy wideo, które zestraja cele biznesowe marki z potrzebami jej klientów i pracowników.

Produkujemy wideo w eksperckich formatach, które stawia człowieka na pierwszym planie. Nasze wsparcie polega na wydobywaniu naturalności, budowaniu spójności i wiarygodności przekazu.

Łączymy kompetencje z kilku obszarów m.in. projektowania wideo (strategie wideo), produkcji wideo (green screen), IT (live streamingu, autorska platforma Video CMS). Doradzamy, szkolimy i produkujemy wykorzystując najnowsze technologie obrazowania. Zawsze cel jest jeden - podnoszenie skuteczności marketingu, komunikacji i szkoleń naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół

Posiadamy kompetencje łączące rozumienie potrzeb i wyzwań marketingu B2B, komunikacji i rozwoju pracowników ze zdolnością projektowania i dostarczania dedykowanych rozwiązań wykorzystujących wideo. Nasz zespół tworzą osoby z ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu produkcją filmów, realizacją live streamingów, a także operatorzy, montażyści, graficy.

Zasoby

Własne studio green screen na warszawskim Mokotowie wyposażone jest w sprzęt umożliwiający produkcję na najwyższym poziomie, w komfortowych warunkach: 2 studia, kamery i miksery 4K, system podwieszanych ekranów i oświetlenia, mikroporty, reżyserka i chilloutowa strefa gości z pyszną kawą. Posiadamy własną infrastrukturę serwerów strumieniowych zlokalizowaną w Polsce w Data Center Atman.

Doświadczenie

12 lat pracy w środowisku dużych marek, instytucji kultury i organizacji rządowych. Realizacja transmisji online i produkcja wideo dedykowanego do internetu sprawiają, że jesteśmy partnerem, który może mieć strategiczny wpływ na wyniki Twojej pracy. Wciąż szukamy nowych wyzwań i możliwości rozwoju.

Webcaster

Serwis edukacyjno-biznesowy dla marketerów, specjalistów komunikacji i rozwoju. Jednocześnie jest wizytówką naszego autorskiego rozwiązania - Streameus, systemu zarządzania wideo: www.webcaster.pl