Webinar Studio

Webinar Studio z green screenem do produkcji internetowych LIVE i VoD: webinaria, pigułki wiedzy, szkolenia online, wideo dla komunikacji wewnętrznej i HR

HomeWebinar Studio

profesjonalnie i komfortowo

Produkcje LIVE i VoD

Webinar studio to przestrzeń zaaranżowana do realizacji takich form jak webinar, LIVE, pigułki wiedzy, szkolenia online, debaty online, wideo dla komunikacji wewnętrznej i HR-u.

Przykuj uwagę jakością

Co za nią stoi? Technologia i sprzęt w który zostało wyposażone nasze studio: kamery 4K, mikser 4K, prompter, green screen (kluczowanie na żywo lub w postprodukcji), biblioteka wirtualnych teł oraz możliwość przygotowania dedykowanej scenografii. A do tego 11 lat doświadczenia w produkcji wideo online.

System interakcji z użytkownikami

Wiemy jak sprawić, aby użytkownicy zaangażowali się w dialog z Tobą podczas webinaru. Z myślą o Twoim komforcie podczas prowadzenia LIVE, studio zaaranżowane jest w taki sposób, abyś wszystko miał pod ręką i w zasięgu wzroku. Dzięki temu możesz się skupić na prowadzeniu skutecznej prezentacji i nie myśleć o kwestiach technicznych.

Dbamy o szczegóły i jakość obsługi

Webinar studio to coś więcej, niż studio produkcji. Współpracując z zarządami korporacji, managerami wysokiego szczebla, trenerami i ekspertami - wiemy, że czas naszych gości jest cenny, dlatego przykładamy dużą uwagę do przygotowania produkcji. Nasze produkcje pełnią różne funkcje (marketingowe, komunikacyjne, edukacyjne), ale każda z nich pracuje na wizerunek naszych klientów, a my tworzymy atmosferę, która przekłada się na efekt końcowy produkcji.

Warsztaty medialne w studio

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do wystąpienia przed kamerą lub przygotowaniu webinaru, pigułki wiedzy, LIVE'a na Facebook'u, to służymy pomocą. Nasi trenerzy, wieloletni praktycy - znani i lubiani przygotują program warsztatów dostosowany do Twoich potrzeb. Szkolenie prowadzone jest w webinar studio, dzięki temu przyzwyczaisz się do środowiska w którym później będziesz nagrywać.

Szkolenie online Macieja Orłosia

Program szkoleniowy złożony z 10 odcinków jest esencją wiedzy w zakresie wystąpień publicznych i przed kamerą. Konkretne wskazówki zobrazowane przykładami pozwalają szybko i w przystępny sposób opanować zasady rządzące skutecznymi wystąpieniami. Przejdź do szkolenia:
Maciej Orłoś: Jak występować i zabłysnąć

Czołówka Programów Webcaster

Intro do transmisji z konferencji

Intro do transmisji z Forum IAB

Intro webinaru InterRisk